К оклейке обоев стоит подходить ответственно и заранее подготовить весть необходимый инструмент.
 • 0
 • Кошик порожній

Инструмент, необходимый для оклейки обоев

Инструмент, необходимый для оклейки обоев

Инструмент, необходимый для оклейки обоев

16.07.2013203

1. Шпатели. Их должно быть как минимум 2. Перед оклейкой поверхность комнаты нужно подготовить.

Для этого стены должны быть заштукатурены, и зашпаклёваны. Два шпателя, размером тридцать пять и семь сантиметров нам в этом помогут. С их помощью мы зашпаклюем стены, дадим время шпатлёвке впитаться и пройдёмся голым шпателем по стенам для удаления всех бугорков и неровностей, тем самым подойдём к основному этапу нашей работы - оклейке стен.

Шпатель размером тридцать пять сантиметров пригодится непосредственно в работе оклеиванием. С помощью етого инструмента  мы будем обрезать обои на стыках в углах стен.

Представляет собой шпатель кусок стальной пластины с пластмассовой ручкой.

2.Рулетка. Перед тем как клеить обои вам необходимо замерять высоту комнаты с разных ракурсов для точности при резке обоев, ведь может случиться и так, что в одном углу наша комната на 5-10 см выше или ниже, чем с параллельной стороны. Для этого мы используем рулетку.

3.Нож малярный, с большим количеством лезвий, которые можно удалять при затуплении. Используют такой нож для разрезания обоев перед оклейкой.

4. Нам понадобится тазик или ведро для разведения клея обойного и валик или кисточка для нанесения клея на стену или обои, в зависимости от инструкции.

5. Полотенце бумажное. После того, как обои будут приклеены на стену, нам необходимо удалить пузыри между стеной и обоями. В этом нам поможет бумажное полотенце белого цвета. Им нужно аккуратно пройтись по всей длине обоев, выгоняя пузыри наружу.

6.Валик для прокатки стыков обоев.

Сегодня обои внахлёст уже никто не клеит. Красиво, когда они поклеены стык в стык. Но сделать это не так просто, особенно не имея опыта. В этом нам поможет валик для прокатки стыков обоев.

7. Стремянка или старый стол. Стол будет самым удобным для оклейки обоев, т.к. мы сможем не только стоят на месте и бояться сдвинуться, чтобы не упасть, мы сможем ходить по нему, а возможно и приклеивать сразу 2 полоски обоев сверху, стыкуя их, а после спускаться вниз.

Удачи в ремонте! 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх