Строительный фен (также вы можете встретить такие названия, как термопистолет, термовоздуходувка и фен технический) относится к многофункциональным строительным инструментам. Строительный фен внешне очень похож на обычный фен для волос, только воздух он нагревает на гораздо большие температуры - от 100 до 650 °С, этим обуславливается обязательное применение перчаток (к тому же, после работы инструменту нужно некоторое время, чтобы остыть).
 • 0
 • Кошик порожній

Фен технический

Фен технический

Фен технический

14.08.2013179

Нагрев может быть, как общим, так и точечным. Вы не обойдетесь без этого инструмента, если вам надо изменить структуру материала воздействием горячего воздуха, или таким образом повлиять на рабочий процесс. Многие строительные фены укомплектованы различными насадками, каждая из которых подходит для определённого рода работ. Также важно отметить, что инструмент часто несколько ступеней регулирования температуры воздушного потока, поэтому создать нужную вам температуру можно, лишь изменив расстояние между материалом и инструментов (насадкой).

Если расстояние от края насадки до материала превысит 8 см - температура воздуха уменьшается, по сравнению с установленным значением. Фены, имеющие электронную систему регулирования, позволят вам более точно настроить нужную вам рабочую температуру. Потоком горячего воздуха, можно сваривать плёнки, размягчать перед удалением старые лаки, гнуть пластиковые трубы, обрабатывать дерево, паять металлы и многое другое.

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх