Высечные электроножницы по металлу "Hitachi-CN16SA" это очень удобный инструмент для разрезания такого материала как алюминий, медь, нержавейка. Максимальная толщина разрезаемого сырья 2.3 мм, ширина линии реза 5.0 мм это позволит производить работу с минимальным количеством отходов.
 • 0
 • Кошик порожній

Электроножницы 'Hitachi-CN16SA'

Электроножницы

Электроножницы "Hitachi-CN16SA"

08.08.2013165
Наименьший радиус резания 40 мм это позволяет с лёгкостью выполнять криволинейные срезы. Мощность ножниц 400 ватт этого хватает для нормальной работы машины и в тоже время не сильно нагружает электропроводку. Инструмент собран в Японии, что является гарантией высокого качества. Малый вес 1.6 кг очень удобен при продолжительной работе. Инструмент отлично ложится в руку, благодаря удобному хвату вам будет проще осуществлять процесс работы. На корпусе сверху расположена двух позиционная кнопка включения, после её нажатия нет надобности, удерживать на ней палец. Отвод опилок производится снизу. Резать можно в трёх направлениях, для этого высечной нож надёжно фиксируется в одной из доступной позиции. Ещё одна положительная сторона инструмента в том, что имеется беспрепятственный доступ к щёткам, их можно заменить самому, без обращения в сервис. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх