Электролобзик инструмент созданный для облегчения процесса труда. При укладке ламината, паркетной доски, паркета необходим такой помощник.
 • 0
 • Кошик порожній

Электролобзик инструмент которому многое' по зубам.'

Электролобзик инструмент которому многое

Электролобзик инструмент которому многое" по зубам."

29.07.2013205

Вырезать сложные фигуры из ГКЛ для двухуровневых потолков точнее всего именно электролобзиком. Возможна резка не толстого метала. Он выпускается электрический (работает от сети) и аккумуляторный. Мощностью так же различаются. То что у инструмента предусмотрена регулировка наклона пилки и есть несколько переключений скоростей, расширяет его возможности. Станина плотно прижимается к поверхности.

Пилки для лобзика изготовляются для резки разных материалов, благодаря этому ему многое "по зубам". В каждом доме или квартире пригодится такой работяга. Отличительная черта этого инструмента это аккуратность. Ширина пилок позволяет резку не только по прямой но и волнистыми линиями.

Дизайн и формы лобзика продуманы для удобства и легкости обращения (при резке держать в одной руке). Цвета электроинструмента помогают узнать компанию производитель. В целях безопасности продуманна защита пилки. Выбирать вам, нужен ли инструмент которому многое "по зубам". Успехов!

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018708 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017575 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх