В середине 40-х годов инженер Швейцарской компании "Сцинтилла", А.Кауфманн изобрёл первый в мире лобзик под названием "Лесто", заменив иголку в швейной машинке, на зубчатую пилку.
 • 0
 • Кошик порожній

Электролобзик - инструмент для распиливания тонких материалов

Электролобзик - инструмент для распиливания тонких материалов

Электролобзик - инструмент для распиливания тонких материалов

16.07.2013277

Электролобзик представляет собой корпус из литого полиамида с двигателем внутри, с плоской алюминиевой опорной подошвой и пильным полотном в низу, а так же ручки для хвата вверху.

В электрических лобзиках предусмотрена система от перегрева, имеется регулятор частоты хода полотна (бывает автоматический), лазерный указатель. Многие модели обладают низким уровнем шума и вибрации, имеют защиту от случайного касания, обдув места пиления и ряд других полезных функций.

Принцип работы таков, вращательные движения преобразуются двигателем в возвратно-поступательные. Пильное полотно на большой скорости перемещается вверх, вниз перпендикулярно распиливаемой поверхности. Для ускорения распила, а так же увеличения эксплуатационного срока полотна и уменьшения нагрузки на двигатель, некоторые модели имеют маятниковый ход движения пилы использование, которого возможно только в прямолинейном направлении, отклонения приведут к заклиниванию пильного полотна.

Пилки крепятся к штофу с помощью хвостовика, самые распространенные варианты, это с крестообразным (Т-образный) и гладким хвостовиком (U-образный). 

Полотна, лучше чаще менять, тупые дерут материал и усиливают нагрузку на движок.

Для долгой и надёжной работы электролобзика, следует изучить инструкцию к нему, соблюдение данных в ней рекомендаций гарантируют долгую и надежную работу вашего инструмента.

Основные параметры при выборе электролобзика

• Мощность от 350 до 1000 Вт
• Частота хода в минуту от 500 до 3200
• Наличие маятникового хода.
• Максимальная глубина пропила

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх