Даже если ваша работа никак не связанна со строительством и ремонтом иногда приходится примерить на себя эту роль : провисла дверца, жена хочет повесить картину, сын просит прикрепить турник.
 • 0
 • Кошик порожній

Электро- инструмент- надежный помощник в доме

Электро- инструмент- надежный помощник в доме

Электро- инструмент- надежный помощник в доме

26.07.2013203

Не бежать же в поисках специалиста! Поэтому некоторые электрические помощники просто необходимы в каждом доме. Подбирая инструмент обратите внимание, что он бывает бытовой и профессиональный.

Цена будет отличаться, и  это понятно. Вам не нужен перфоратор для использования 20 часов в сутки, поэтому не будем переплачивать, покупаем для бытового назначения. Итак, нам пригодится дрель, желательно с перфорирующим свойством (если не хотим покупать отдельно перфоратор). Ею можно и дырку просверлить, и применить ее для сборки - разборки мебели, и тот же турник на балконе прикрутить,размешать краску при помощи насадки-венчика. Электро-лобзик. 

Очень нужный инструмент. Поможет и лишние отрезать и любую фигуру вырезать. Хорош и по дереву, и тонкий метал порежет, многий материал ему по зубам. Болгарка не обязательно большая (мне хватает размером диска 125). В частом доме без нее не обойтись или при ремонте квартиры, а если есть машина, гараж, то и говорить не о чем. Лучший дом если есть помощник в нем.Успехов вам во всем! 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх