Как и любой краскопульт, электрический пульверизатор предназначен для распыления лакокрасочных материалов. Можно так же использовать его для нанесения грунтовок на большие площади. Или распыления воды, для снятия старых обоев, например.
 • 0
 • Кошик порожній

Электрический пульверизатор 'Штурм' SG 9640

Электрический пульверизатор

Электрический пульверизатор "Штурм" SG 9640

01.08.2013189

Преимущество электрического ручного пульверизатора в том, что при работе вы освобождены от шлангов компрессора и шланга между емкостью с краской и штангой-распылителем. Электрический компрессор мощностью 1400 ватт, емкость с краской и распылитель собраны в один компактный прибор, который работает от стандартной сети 220 вольт. Но тут стоит заметить, что емкость для краски, входящая в комплект ограничивает время работы, так как требует постоянного наполнения.

Как ещё одно преимущество стоит отметить, что данный инструмент очень лёгок. Вес "сухого" пульверизатора 1.2 кг. Да и при заполнении емкости увеличивается на объем краски. В данной модели эта ёмкость всего 1 литр. Это, вместе с небольшими габаритами устройства позволяет не уставая проводить работы по окраске в плохо доступных местах, при этом не очень уставая.

Пульверизатор имеет несколько регулировок. Как по форме "факела" так и по интенсивности расхода краски.

К электрическому пульверизатору прилагается подробная инструкция с инструкцией и иллюстрациями по регулировкам и очистке. Не лишним будет напомнить, что по завершении каждой работы по распылению, пульверизатор нужно прочистить и промыть, чтобы он стал вашим надёжным помощником на долгие годы. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх