Отбойный молоток - незаменимый в строительстве инструмент. В мелком ремонте помещений он не помощник, но при промышленной стройке, без него не практически не обойтись.
 • 0
 • Кошик порожній

Электрический отбойник - в работе

Электрический отбойник - в работе

Электрический отбойник - в работе

27.08.2013183

При его помощи не составит труда - демонтировать фундамент или любые бетонные перекрытия, разбитие асфальта или разрыхление мерзлой почвы. В общем, это очень полезный и незаменимый инструмент, с огромным количеством полезных функций.

Вам не составит труда, пробить отверстие в стенах или перекрытиях отбойным молотком, для того что бы провести системы вентиляции, отопления, проложить газопровод либо водопровод. Пробить фундамент помещения, для монтажа коммуникационных систем.

Легко будет сделать в кирпичных или в бетонных стенах, проемы для окон, дверей. Либо расширить уже имеющийся проем. Организовать ниши, для разных направлений, таких как - установка различного оборудования или монтирования сейфов, электрощитов. Демонтировать что-либо с помощью отбойника, будь то лестница или старый фундамент монолитная конструкция или ненужные перегородки, легкая задача даже для непрофессионального строителя. Главное, при работе с отбойным молотком - аккуратность, так как инструмент очень мощный, легко разрушить то, что разрушать Вам не надо.

У отбойного молотка так же имеется ряд, очень нужных и важных особенностей:

- отлично подходит для работы, как и с бетоном, так и с железобетоном;
- очень надежен и высокопроизводителен;
- в некоторых модификациях возможна работа даже под водой;
- возможность использования в любом положении;

Одним словом, отбойный молоток - это незаменимая вещь при строительстве, реконструкции или демонтаже абсолютно любого строительного объекта. 

 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх