В основном покупая бензопилы многие люди, не думая как ей пользоваться впадают в ступор когда они ее заводят. Ведь пила эта практически та же машина за которой требуется обязательная последовательность и включения и ее ухода. И так перед началом работой пилы прежде всего надо активизировать ее цепной тормоз.
 • 0
 • Кошик порожній

Эксплуатация бензопилы

Эксплуатация бензопилы

Эксплуатация бензопилы

20.07.2013231

Так же надо обязательно отжать цепной тормоз. Дальше надо снять защиту с шины. Дальше рычаг должен располагатся в положении дросселирования. При запуске пилу не надо класть режущую частью на землю, поэтому, можно считать фактом, что режущая часть может затупиться.

Необходимо пилу по класть на более ровную поверхность. После надо обхватить пилу лежащую на ровной поверхности руками, чтобы левая кисть руки была на рукоятке, а правая кисть руки на пусковом тросе. 

Потом для работы пилы следует потянуть правой кистью пусковой трос и двигатель на определенное время запустится. После этого двигатель выключится. Но необходимо чтобы двигатель запустился на полную мощность необходимо открыть дроссель и рычаг чтобы был в зафиксированном положении направленный вверх после чего этот двигатель должен запустится. Но подымать пилу надо медленно от поверхности не касаясь рычага.

Перед работой необходимо проверить с смазку цепи и запустить пилу над бумагой и увидев пятна значит пила можно будет сказать, работает отлично.

И напоследок можно сказать пила необходима для обрезки деревьев, строительства домов. Бензопила можно посчитать отличным полезным инструментом в хозяйстве. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх