Чтобы удалить краску с какой нибудь поверхности требуется много времени и усилий. В былые временна с этой работай справлялись с большим трудом. Но сейчас уже существует решение этой проблемы - специальный строительный фен. Давайте же узнаем чем он хорош.
 • 0
 • Кошик порожній

Для чего нужен строительный фен

Для чего нужен строительный фен

Для чего нужен строительный фен

28.09.2013161

Использование и правило применения

Существует множество вариантов использования данного инструмента: от просушки обуви до пайки мягких металлов. Но основной его функцией все же является снятие старой краски. Принцип действия этого инструмента заключается в подаче горячего воздуха на поверхность со старой краской для ее размягчения. Благодаря этому инструменту намного быстрей и легче проходит работа. 

Фен достаточно прост в использовании. Единственная предосторожность - горячий воздух может обжечь руки. Поэтому наличие перчаток на руках обязательно. Во время работы необходимо также использовать скребок или шпатель. В зависимости от слоя краски, необходимо выбрать определенную температуру воздуха. Температура должна быть выше, чем толще слой краски. Рабочее помещение необходимо проветривать каждые полчаса. 

Советы использования строительного фена

Чтобы снять слой краски при помощи шпателя, его нужно направлять в боковую сторону. Эта сторона более тупая, следственно гораздо добротнее способна снять краску.

Помимо того, не разогревайте очень сильно поверхность, так как краска станет мягкой и липкой. При работе скребком нужно выполнять поступательные движения.

Конечно, никакой совет не заменит опыт работы с этим прекрасным инструментом. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх