Любой строительный инструмент предполагает многоцелевое использование. Вы никогда не потеряете купив какой-нибудь инструмент. И я решил купить бетономешалку. Для чего мне нужна бетономешалка?
 • 0
 • Кошик порожній

Для чего мне нужна бетономешалка

Для чего мне нужна бетономешалка

Для чего мне нужна бетономешалка

03.09.2013187

По плану нужно было сделать бордюр для забора и некоторые ремонтные работы. Песок, цемент, гравий был. Не было рабочих рук. Прикинул, для двух работяг не менее 50 баксов в день, т.к. денег не было, купил бетономешалку за 200. Не зря. Загрузил, она сама работает, денег не просит. Сколько можешь, столько и работаешь. Работу выполнил за 3 дня. Сама бетономешалка досталась даром. За работу просили в пять раз больше.

А дальше интереснее. Т.к. живу в Молдавии, подошел сезон винограда. Обычно виноград пропускается через дробилку и оставляется на брожение. Процесс довольно нудный. Я подумал, почему не использовать бетономешалку? Загрузил 40-50 кг винограда в этот агрегат и через 5 минут получил желаемый продукт. Итого, через 9-10 часов около 2000 кг молодого вина. Ну а далее, по технологии. Может не по теме, но очень полезная вещь и для других целей. И еще один важный момент, бетономешалку постоянно берут в аренду. Она стала "золотой".

Не жалейте денег на хороший инструмент. Для загородного дома незаменимая вещь приносящая стабильную прибыль. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх