Дисковая циркулярная пила бывает нескольких видов: стационарная, настольная и ручная. Частота и скорость вращения диска зависит от мощности двигателя.Выпускаются дисковые пилы разных размеров. Глубину реза определяет размер диска.
 • 0
 • Кошик порожній

Дисковая пила для работы важна

Дисковая пила для работы важна

Дисковая пила для работы важна

14.08.2013200

Стационарные пилы используются на производстве, в цехах по изготовлению мебели и даже в частных владениях для хозяйственных нужд. И баньку можно построить и дров напилить. Производитель этого достаточно опасного инструмента позаботился о защите во время работы, но важное условие-платформа для установки стационарной пилы должна быть основательной. Защитный кожух оснащен пружинным фиксатором, который поможет уберечь руки от попадание под пилу.

Настольные пилы-аналог стационарной, меньшего размера, ее можно закрепить в удобном для вас месте на любом жестком основании (стол,козлы). Используют их для распилки дверных и оконных коробок, наличников,плинтусов, пластика. Обладая поворотной платформой,такая пила позволит сделать идеальные угловые срезы.

Ручные пилы имеют небольшой вес, что позволяет производить ею работы в самых труднодоступных местах. Она поможет при изготовлении конструкций кровли,деревянных полов, паркета. Много важной работы пила сделает вместе с вами!Никогда не пожалеете о таком помощнике. Успехов!

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018738 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018685 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018626 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018548 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017853 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017600 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017498 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016538 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016638 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016549 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх