Bosch PMD 10 - то, что скрыто в стене! Вы планируете прикрепить полку к стене или любой другой объект, вы подготовили дрель со сверлом соответствующего размера, дюбеля, шурупы и правильную биту в шуруповерте на самом деле единственное, что вам недостает, так это уверенность в себе.
 • 0
 • Кошик порожній

Детектор для обнаружения проводки

Детектор для обнаружения проводки

Детектор для обнаружения проводки

10.08.2013172

Уверенность, что на стене, где вы хотите, вертеть, нет каких-либо проводов с электропитанием, водопроводов или газа. И этой неопределенности вас избавит компании Bosch, которая разработала Детектор Bosch PMD 10, который найдет препятствие безопасно.

Детектор PMD 10 поможет найти в стенах, потолках и полах электропроводку, черные и цветные металлы, и даже деревянные балки и металлоконструкции в сухих стенах.

После того как устройство находит препятствия и для уведомления показывает кольца диодов цвет - такой же, как у светофора: зеленый цвет означает - можно вертеть, желтый подождите - красный нельзя вертеть - в любом случае! На наличие линий электропередач также реагирует звуковым сигналом. Если вам нужно, чтобы вы вертели непосредственной близости от обнаруженных препятствий на стене, используйте еще одну хорошую идею: диод имеет форму кольца, так что не только укажет безопасное место, но через отверстие вы можете поставить метку на стене карандашом точно.

Значки, которые появляются на дисплее, информируют вас о характере препятствий в стене (то есть магнитная - металлическая или немагнитная - например, медь).

Дисплей включаться и выключаться кнопкой, а также звук. При проверке препятствия в стене водите детектором по поверхности всегда по прямой линии, не крутите ним, а легко и равномерно прижмите его.

Если вы оставите инструмент лежать на солнце (или морозе), вы должны дать ему остыть,или нагреется до комнатной температуры прежде чем включать. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх