Дисковые циркулярные пилы по обработке дерева являются необходимым инструментом, который пилит деревянные заготовки, пластик, а также алюминий, легкие металлы. Основной режущейся частью пилы является диск, который выполняет любые виды надпилов и пропилов.
 • 0
 • Кошик порожній

Циркулярные пилы и применение

Циркулярные пилы и применение

Циркулярные пилы и применение

30.09.2013170

КЛАССИФИКАЦИИ ДИСКОВЫХ ПИЛ

У циркулярных пил различия, в скорости оборотов диска и разные диаметры диска. Есть пилы без напаек на диске, которые работают с мягкими заготовками, дерево и пластик. Диски с напайками для работы твердых пород дерева и специальная напайка, для работы с металлом. Есть такие разновидности циркулярной пилы малая, большая и средняя все это связано с размером диска и его напыление на зубьях. Вот от этих дисков и зубьев зависит, для чего предназначена пила. На диске содержится вся информация, для какой работы он служит для каких металлов или древесины. Толщина диска, угол наклона зубьев, направления среза и обороты при которых можно работать.

БЕЗОПАСНАЯ РАБОТА С ДИСКОВОЙ ПИЛОЙ

Пила требует аккуратного применения, любой режущий инструмент просит внимания. Так как она электрическая и высоких оборотов ей требуется безопасность и внимательное обращение. Запрещается снимать нож и предохранительный кожух, который его закрывает. При работе одевайте перчатки, рукавицы и защитные очки.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх