Киянка - специализированный молоток, предназначенный для столярного и строительного дела, сделанный из резины или твердого дерева. Киянка нужна для того, чтобы работать с долотом и стамеской, так как их рукоятки имеют обжимное кольцо. С помощью киянки можно уберечься от повреждений, при использовании режущих инструментов.
 • 0
 • Кошик порожній

Что такое киянка

Что такое киянка

Что такое киянка

19.08.2013156

Столярная киянка нужна для долбежных работ, которые выполняются с помощью стамески и долота. Бока киянки плоские и расположены параллельно друг к другу. Один из двух бойков, прямой, а вот второй немного закруглен дугой.

Сама ручка вставляется спереди бойка, со стороны той грани, которая закруглена. Врезается она в сквозное, конусное отверстие. Сделано это для того, чтобы во время работы боек не сорвался с ручки. Даже наоборот, ручка будет сидеть плотнее с каждым ударом киянки. 

При изготовлении киянки обычно вначале просверливают отверстие, обычным сверлом, 20 мм, а после этого уже расширяют его с помощью стамески. Идеальным материалом для изготовления данного инструмента будет дерево граба или вяза, хотя в некоторых случаях подойдет и комлевая береза. На конечном этапе, киянка покрывается олифой.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх