Разновидностей строительных работ очень много, соответственно разновидностей строительных инструментов гораздо больше. Остановимся на одном из наиболее уникальных строительных инструментов; бучарда - инструмент для обработки поверхностей из камня.
 • 0
 • Кошик порожній

Бучарда - для обработки поверхностей из камня

Бучарда - для обработки поверхностей из камня

Бучарда - для обработки поверхностей из камня

06.08.2013179

Бучарды бывают ручные и механические. Ручная бучарда от франц. (boucharde) молоток с квадратным оголовком имеющим зубчатую поверхность в виде пирамидальных зубцов из прочного металла, а иногда с вкраплениями из искусственных алмазов на вершинах зубьев.

Механические бучарды это:

1. Машина в виде отбойного молотка, рабочим органом которого является та же самая зубчатая рабочая поверхность что и у ручной бучарды.

2 Станок для бучардирования - это стационарная установка для обработки камня и придания ему своеобразной поверхности методом скалывания при помощи динамического, ударного воздействия. Рабочими органами станка для бучардирования являются те же органы, которые применяются и для отбойных молотков.

Основными параметрами работы этих машин является; а) частота ударов 1200 - 1800 мин., б) энергия единичного удара 25-45 Дж. В результате обработки бучардой каменная поверхность приобретает оригинальную шероховатую поверхность. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018705 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017574 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх