Те, кто когда-либо сталкивался с прокладкой различных коммуникационных сетей в бетонных или кирпичных стенах знают, что без применения в этом деле специального инструмента обойтись довольно затруднительно, поэтому на выручку приходит такой прибор как - бороздодел. Одними из популярнейших моделей бороздоделов на нашем рынке являются SG-1250, SG-150 и 4112 HS под брендом японской компании Makita.
 • 0
 • Кошик порожній

Бороздоделы Makita

Бороздоделы Makita

Бороздоделы Makita

15.07.2013211

Указанные модели обладают стандартными опциями, такими как функция плавного запуска или же встроенный стабилизационный блок (и естественно система экстренного отключения) для защиты от негативного воздействия перегрузок. Кроме того благодаря особой конструкции корпуса бороздоделы Makita полностью защищены от попадания разнообразной строительной пыли.

Все три рассматриваемых штробореза оснащены системой Super-Joint, что позволяет без труда извлекать инструмент из твердого материала. Замена насадок также производится очень просто с помощью зажимной гайки.

Не забыл производитель данных инструментов и о людях, которые планируют пользоваться бороздоделами, в частности должное внимание уделено элементам погашения вибраций во время работы и защите рук, для чего на инструменты устанавливаются литые кожухи.

Стандартный комплект SG-150, SG-1250 и 4112 HS включает в себя ключи, набор промежуточных колец и чемодан. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018708 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017575 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх