Штробление стен весьма трудное и малоприятное занятие. Теперь представьте, что его можно ускорить и упростить в несколько раз, если использовать бороздодел. Это сэкономит море времени, сил, а также не оставит горы пыли как болгарка.
 • 0
 • Кошик порожній

Бороздодел (штроборез), или как облегчить себе жизнь

Бороздодел (штроборез), или как облегчить себе жизнь

Бороздодел (штроборез), или как облегчить себе жизнь

11.08.2013198

Конечно, прибор стоит немаленьких денег, но тому, кто занимается монтажом электропроводки, это устройство сэкономит колоссальную массу времени и позволит выполнить штробление ровно и очень аккуратно. С штроборезом практически не будет пыли при работе. Регулируемое расстояние между дисками позволит выполнить штробу необходимого размера.

Принцип работы штробореза похож на угловую шлифовальную машинку (болгарку), но специальная конструкция кожуха и вала позволяет установить сразу два алмазных диска и настроить глубину и ширину реза, при этом кожух плотно прилегает к поверхности и служит, как защитой, так и направляющей. На самом кожухе находится патрубок соединения с пылесосом, и выброс пыли снижается практически до нуля. Хорошие штроборезы оборудуются электроникой и всевозможными защитами, которые позволяют на много комфортнее выполнять работу, стоит учесть, что уровень шума штроборезов на порядок ниже, чем у болгарки или перфоратора. У Вас прямо на ладони огромное количество подобной техники и остается только выбрать, сэкономив при этом время и собственные нервы.

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018708 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018655 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018597 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018517 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017815 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017575 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017472 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016507 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016608 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016518 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх