Болгарка- это своеобразная машина для шлифования и резки металла, камня и других видов материала. Она является незаменимым инструментом при металлообработке и выполнении строительных работ любой сложности. Для работы с различными материалами понадобятся специальные круги для болгарки.
 • 0
 • Кошик порожній

Болгарка

Болгарка

Болгарка

01.08.201351

Болгарка активно используется в мелком ремонте по дому, на производстве и в строительстве. Применяют болгарку при следующих видах работ:

1. Резка камня. Понадобится специалистам, которые изготавливают камины, памятники и другие изделия из камня.

2.Шлифование дерева различных пород. Для этих работ болгарка нужна мастерам по изготовлению различных видов мебели.

3.Резка асфальта, кирпича и бетона. Используется при ремонте и прокладывании дорог.

4.Резка керамической плитки- в данном случае болгарка незаменима при ремонте кухни и санузла.

5.Резка большого количества металлоконструкций.

Для того, чтобы правильно выбрать болгарку необходимо посоветоваться с консультантами магазинов, торгующих электроинстументами. Они помогут сделать правильный выбор. 

Інші новини розділу

 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018534 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018541 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018515 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018441 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017678 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017511 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
 • Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб 03.01.2017404 Підбираємо раковину для монтажу на меблевий виріб
  Для невеликих вбиралень раковина з тумбою просто незамінна. Дана споруда відрізняється підвищеною функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом.
 • Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати 08.11.2016432 Який стиль краще підібрати для невеликої ванної кімнати
  Раковина з тумбочкою добре впишеться в стилістику мінімалізм або лофт. Правильно підібрані розміри сантехніки допоможуть заощадити простір у ванній кімнаті.
 • Як вибрати добротний унітаз компакт 08.11.2016490 Як вибрати добротний унітаз компакт
  Хоч за своїми розмірами унітази і не мають кардинальних відмінностей (стандарт: 770-820мм в ширину і 1170-1259 мм в довжину), щоб вибрати цей сантехнічний елемент, його форму і розміром потрібно враховувати.
 • Бензопили для роботи в саду і їх вибір 27.10.2016431 Бензопили для роботи в саду і їх вибір
  При великому саду для обрізання фруктових та інших дерев, а також для різних дрібних побутових потреб пов'язаних, наприклад, з обрізанням перила, підрівнювання стовпчика або дощок для майбутнього паркану дуже до речі доводиться бензопила.
наверх