Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • (098) 158-80-88
 • (044) 362-50-37

укр

 • укр
 • рос
 • 0
 • Кошик порожній

Бензопили для роботи в саду і їх вибір

Бензопили для роботи в саду і їх вибір

Бензопили для роботи в саду і їх вибір

27.10.2016295

Завдання ці не дуже серйозні тому купити бензопилу для такого "домашнього" користування краще з ряду побутових моделей. Ці бензопили відрізняються невеликими розмірами, тому дуже зручні у користуванні. Ними дуже легко і приємно працювати, так як вібрації майже відсутні, а невелика шина дає можливість розвернутися і зберігає маневреність, що дуже важливо, наприклад, при обрізанні фруктових дерев. Напівпрофесійною бензопилою з сорокасантиметровою шиною виконувати подібну роботу буде проблематично.

Природно, невеликі розміри пов'язані з тим, що на такі бензопили встановлюються двигуни відносно не великої потужності, як правило до 2 кВт. Сьогодні багато хто намагається купити бензопилу потужністю близько 1,6 кВт, так як більшість господарських завдань виконуються з нею "на ура", двигун є дуже економним, та й ціни невисокі.

Збираючись купити бензопилу побутового типу, важливо пам'ятати, що призначені вони більше для нечастого і нетривалого використання. Зазвичай їх застосовують для задач, які займає менше години часу. В іншому випадку бензопила нагрівається і потрібно давати їй час охолонути.

Вибираючи, конкретну модель, звертайте увагу на характеристики, що впливають на роботу і особливості користуванні. Так, збираючись купити бензопилу, враховуйте наявність "легкого старту". І хоч зараз більшість моделей випускаються з даною системою, все ще можна зустріти і ті, де вона відсутня, що ускладнює їх запуск.

Також важливо присутність автоматичного змащення пильної гарнітури - це помітно полегшує роботу і позбавляє від ручної змащення і зупинок. Бак бензопили визначає ту безперервну роботу, яку ви можете здійснити між заправками. Чим більше його обсяг - тим рідше вам доведеться зупинятися на дозаправки. 

Важливим моментом, перед тим як купити бензопилу, буде з'ясування наявності автоматичного гальма ланцюга, а також захисту від зворотного удару, хорошою антивібраційної системи. Ці моменти дуже важливі в плані безпеки оператора. Наявність захисту від перегріву теж буде незайвим.

Вибираючи інструмент, пам'ятайте: краще купити бензопилу хорошого бренду і трохи переплатити, ніж кілька разів купувати дешевий "китай".

Інші новини разділу

 • Установка стовпів для дерев'яного паркану 16.09.2018391 Установка стовпів для дерев'яного паркану
  У продажу є стовпи для монтажу огорож повністю готові до застосування. Як правило, вони вже покриті спеціальними антигрибковими і ізолюючими складами.
 • Вентиляція в приміщенні - кілька правил 16.09.2018349 Вентиляція в приміщенні - кілька правил
  Найпростіший варіант вентиляції будівель - природний. Коли повітрообмін відбувається через різницю температури і щільності всередині і на вулиці.
 • Як утеплити підлогу 16.09.2018359 Як утеплити підлогу
  Найпопулярнішим способом утеплення холодногополу завжди було покриття його спеціальним лінолеумом, у якого є підкладка, що сприяє тепло- і звукоізоляції.
 • Newwall - ваш надійний дилер 11.01.2018303 Newwall - ваш надійний дилер
  Дана торгова марка займається реалізацією інструменту, пристосувань і устаткування різних виробників. Ми працюємо зі складами наступних відомих у всьому світі фірм
 • Пластикова стеля 20.04.2017486 Пластикова стеля
  Перевагою пластикової стелі щодо гіпсокартонного є її стійкість до вологи.
 • Ящик слюсарних інструментів - наповнення 20.04.2017367 Ящик слюсарних інструментів - наповнення
  Слюсарний набір інструментів для домашньої експлуатації часто містить не тільки популярні і відомі предмети, такі як молоток, викрутка, ключ, а й містить зубило, кернер, кусачки і інші інструменти.
наверх