Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • (098) 158-80-88
 • 0
 • Кошик порожній
Фільтр
від: до:

(14) Collomix

(13) Unknown

(2) Фіолент

(14) Німеччина

(13) Unknown

(2) Україна

Також в цьому розділі

міксери ручні

Всього: 29
 • Міксер ручний Collomix СХ 100 HF
  Міксер ручний Collomix СХ 100 HF
  Універсальний міксер, особливо легкий, економічний. Сильний і надійний у використанні, оптимальний до змішування до 40 л. речовини. Електронне регулювання швидкості. Cистема швидкого кріплення насадок HEAFIX. Насадка WK120 HF - штукатурка, клей, шпаклівка, готові розчини. Насадка LX120 HF - фарби, грунт.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 400 HF
  Міксер ручний Collomix СХ 400 HF
  Універсальний міксер. Високоякісний моторзабезпечують надійну і довготривалу роботу, а також довгий час використання пристрою. Cистема швидкого кріплення насадок HEAFIX. Оптимальний для змішування різних речовин, розчинів різної в'язкості до 65 л. Ідеальний інструмент для майстрів для оздоблювальних робіт всередині приміщень.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 22 DUO
  Міксер ручний Collomix СХ 22 DUO
  Компактний міксер відрізняється великою потужністю та універсальністю вживання. Зручний в експлуатації, призначений для різних матеріалів. Оптимальний для змішування густих речовин з 20 до 50 л.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 600 HF
  Міксер ручний Collomix СХ 600 HF
  Універсальний міксер Дуже потужний, надійно працює під великим навантаженням. Лідер серед професійних інструментів у важких, щоденних будівельних роботах. Cистема швидкого кріплення насадок HEAFIX. Оптимальний для змішування різних липких густих речовин до 90 л.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

 • Міксер ручний Collomix СХ 44 DOU
  Міксер ручний Collomix СХ 44 DOU
  Компактний міксер, за допомогою якого можна розмішати будь-який розчин! Потужний міксер для найбільших вимог професійного споживача. Необхідний на будівництвах. Зручний і ергономний в експлуатації, надійний навіть при великому навантаженні. Оптимальний для змішування густих речовин з 40 до 90 л.

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

наверх